facebook
rosyjski wloski francuski niemiecki hiszpanski angielski mapa mail index index top

AKTUALNOŚCI

 

FAQ

Jeżeli na naszej stronie internetowej nie znaleźli Państwo odpowiedzi na nurtujące kwestie, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi przez naszych słuchaczy pytaniami. Być może wśród odpowiedzi znajda się takie, które rozwieją Państwa wątpliwości. Zawsze też służymy pomocą pod numerem telefonu 724 555 552 lub 76 749 89 11.
Zapisz się do najlepszych i najskuteczniejszych lektorów w najsolidniejszej szkole językowej!

- angielski - dzieci
- angielski - młodzież/dorośli
- francuski
- hiszpański
- włoski
- niemiecki
- rosyjski
Język obcy dla uczniów z dysleksją

Zapraszamy na zajęcia ułatwiające naukę języków obcych osobom z problemami dyslektycznymi.

Zajęcia językowe dla uczniów z dysleksją rozwojową uwzględniające możliwości i ograniczenia w przyswajaniu języków obcych.

W pracy z uczniem stosuje się metody polisensoryczne (wielozmysłowe) oraz ćwiczenia usprawniające funkcje językowe dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Zindywidualizowane metody pracy mają pomóc w przezwyciężaniu trudności, zapobiegać powstawaniu fobii szkolnych i stanowić bodziec motywujący do dalszej nauki.
Każdy uczestnik wypełnia arkusz diagnostyczny "trudności ucznia w nauce języków obcych".
Po zebraniu informacji na temat problemów ucznia oraz analizie zaleceń badań psychologiczno-pedagogicznych podejmuje się decyzję dotyczą pracy z uczniem.

Pracując z dobrym, uważnym, doświadczonym lektorem można uwierzyć w swoje możliwości. Można przezwyciężyć stres i lęk przed językiem obcym. Można dostać pierwszą 5!

Zapraszamy!
Kursy dla gimnazjalistów

Repetytorium Językowe Gimnazjalisty.

Szkoła Języków Obcych MCKK zaprasza młodzież gimnazjalną na kursy przygotowujące do modułu językowego egzaminów kończących gimnazjum.

Od roku szkolnego 2008/2009 młodzież będzie zdawała dodatkowy egzamin z nowożytnego języka obcego. Według standardów wymagań egzaminacyjnych sprawdzanie wiadomości ucznia podzielone będzie na 3 etapy (razem 90 minut):

  1. odbiór tekstu słuchanego
  2. odbiór tekstu czytanego
  3. reagowanie językowe

Celem Repetytorium Gimnazjalisty, organizowanego przez MCKK jest podniesienie umiejętności językowych i doskonalenie sprawności, które będą sprawdzane podczas egzaminu.
Gwarantujemy solidny program, ciekawe zajęcia, doświadczonych nauczycieli, znających wymagania egzaminu.

Zapraszamy!

Miedziowe Centrum
Kształcenia Kadr

Szkoła Języków Obcych
Lubin, ul. Odrodzenia 21, p. 104
tel. 724 555 552 lub 887 380 070
e-mail: jezyki@mckk.com.pl